Ev Taşıma

Ev Taşıma

Evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına çeşitli yöntemler geliştirmekteyiz.Ev Taşıma Firması Olarak Her Zaman Yanınızdayız Ev Taşıma Nedir Ve Nasıl Yapılıyor Evden Eve Nakliyat Firmamız Yılların Verdiği Tecrübe ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz

Yakın bir zamanda taşınmayı düşünüyorsanız bu tavsiyeler tam size göre…

Yedi yıldan fazla bir sürede binlerce taşınmaya öncülük eden EVDEN EVE NAKLİYAT sizin için ev taşınmanın en kolay yolu olmaya devam ediyor.

Bugüne kadar birçok tavsiye kaleme aldık. Tüm bu tavsiyeleri göz önünde bulundurarak sizin için ev taşımanın en iyi tavsiyeleri bir araya getirdik.

Kaç Koliye İhtiyacım Var?

Bugüne kadar evinden çıkacak koli sayısını doğru olarak tahmin eden çok az sayıda müşterimiz oldu.

Peki, evden çıkacak doğru koli sayısını nasıl tahmin edebiliriz?

En iyi yol tahmin ettiğiniz koli sayısını 2 veya 3 ile çarpmaktır.

Yaşanmış bir örneği anlatırsam daha iyi olur.

Kuzenim taşınacağını söyleyince taşınma sürecini onun yerine ben yönettim. Detayları öğrendikten sonra evinden kaç koli çıkar diye sordum. Gelen cevap 6-7 koli oldu.

Tabi ben daha tecrübeli olduğum için bu sayıyı 2 ile çarptım ve nakliyat firmasına 15 koli götürmesini söyledim.

Taşınma günü nakliyat firmasını aradım nasıl gidiyor diye. Firma yetkilisi 20 koli getirmiştik yetmedi. Koli almaya gidiyorum dedi.

Ev sahibi 6-7 koli yeteceğini söyledi, biz sayıyı 20 çıkardık yine yetmedi. Toplamda evden 26 koli çıktı.Koli sayısı neden önemli?

Evinizin taşınması için gelecek kamyonun büyüklüğü evdeki eşya ve koli sayısına göre belirlenir. Eğer bu tahmin iyi yapılmazsa eşyalarınız gelen kamyona sığmaz ise ekstra sefer için epey bir maliyet çıkacaktır.

Eşya resimlerini gören nakliyeci sizin için bir nakliyat kamyonu seçer ve rezervasyonu yapar. Eğer evden çıkacak koli sayısı henüz net değilse en iyi tahminizi 2 veya 3 ile çarparak firma ile paylaşın.

Böylece taşınma günü eşyaların kamyona sığmaması gibi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Call Now ButtonAra
Open chat