Kayseri Evden Eve

Anasayfa » Kayseri Evden Eve

Kayseri Evden Eve Nakliyat
Devlet Nakliyat firması olarak Kayseri evden eve taşıma hizmetlerinin problemsiz bir biçimde sunulmasında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz! Böylece tam da aradığınız fonksiyonları kapsayacak bir biçimde hızlı ve güvenli bir biçimde taşımacılık hizmetini sunabiliyoruz.

Kayseri evden eve taşıma hizmetlerinin ayrıcalıklı adresi olarak karşınıza çıkan firmamız; 2004 senesinde Devlet Nakliyat şirketi olarak kuruldu! Şuan ise Türkiye’nin 81 ilinde faaliyette bulunan çok büyük ve geniş bir aileye sahip olduk. Başarımız işimize gösterdiğimiz titizlik, hassasiyet ve memnuniyet odaklıdır. Sadece Kayseri evden eve taşıma olarak değil, şehirler arası taşımacılık, asansörlü nakliyat, eşya deposu olarak da hizmet sunmaktayız.

En son model araçlarla ve deneyimli personeller ile, sektörün başarılı firmaları arasında yerimiz aldık. Devlet Nakliyat olarak, tüm personellerimiz eğitimli, başarılı ve deneyimlidir. Eşyalarınız çok büyük bir itinayla paketlenir ve montajı yapılır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda sigortamız gerekli karşılamayı yapmaktadır.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Araçlarımız
Elbette ki Kayseri evden eve taşıma yalnızca, evden eve değil, şehirden şehire taşımacılık hizmeti de vermektedir. Araçlarımız en son model olup iç hazneleri bütün eşyalarınızı alacak büyüklüktedir. İç hazneleri geniştir. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için getirilen malzemeler patpat battaniye, havalı naylon gibi salon takımlarınız, konsolunuz ve vitrin takımlarınız dikkatli bir şekilde sarılır. Yolda herhangi bir sarsıntıya maruz kaldığında hasarsız bir biçimde teslimat yapılır.

Cam ya da mutfaktaki kırılacak olan eşyalarınız var ise battaniye ve havalı naylonla sarılır. Beyza eşyalarınız sökülüp gideceği adresinizde aynı şekilde montajını yapmaktayız. Eğer mutfak eşyalarınızı toplamaya vaktiniz kalmadıysa, bütün eşyalarınız personellerimiz, önce kırılacak eşyalarınızı daha sonra herhangi bir sıkıntı olmayacak olan mutfak eşyalarınızı da diğer bir şekilde sarıp, kolileyerek araçlara yerleştirir.

Araçlarımız bakımlı, içleri ise işçiliğimiz gibi temizdir. Her nakliyeden sonra temizliği ve bakımı yapılır. Dezenfaktanlarla temizliği temin edilmektedir. Tüm ambalajlarımız her müşterimizde yenilenir. Montajı yapılacak olan eşyalarınız yere direkt konulmaz. Yere yeni bir ambalaj serilir mobilyanız üstünde çıkarılır ve montajı o altlıklar da yapılır. Kayseri evden eve taşıma ile çıktığınız yolda kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmak istemeyiz.

Taşıma

Kayseri Evden Eve Nakliyat Personellerimiz
Kayseri evden eve taşıma personellerimiz ise, titizlikle çalışan eğitimlidir. Ve işimizi uzman bir biçimde yapmak en büyük gururumuzdur. Taşınmak kimileri için zor ve zahmetli olurken, bizim için yalnızca memnuniyetle, itinayla ve titizlikle yapılan bir iş olarak görülmektedir. Personellerimiz temiz ellerle, dikkatli bir biçimde hızla işimizi sonlandırırız. İşinde profesyonel ekibimiz ile su ve su kanalı veya elektrik ile alakalı monte etme konusunda herhangi bir sorun da ustalarımız tuvalet, banyo ve mutfakta size kurulumu eksiksiz bir biçimde sunarlar.

Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, taşıma esnasında herhangi bir kirlenmeye tozlanmaya maruz kalmaması için sterçleme yapılır. Sonra da paketlenir. Tüm ambalajlanma malzemelerimiz ücretsizdir. Streçleme ile yapılan bu işlem yeni adresinize taşındığınızda silmek ve ya temizlemekle vakit kaybetmenizi ve daha çok yorulmanızı istemeyiz.

Devlet Nakliyat olarak, işimize vermiş olduğumuz değer, müşteri memnuniyetiyle paraleldir. Biz işimizi ne kadar temiz, hızlı ve kusursuz yaparsak müşterimiz bizi o kadar çok tercih edecektir. Kayseri evden eve taşıma tercihiniz ile ailemiz daha da genişleyecektir.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama
Biz; Kayseri evden eve taşıma firması olarak eşya depolama ile yalnızca nakliyede değil eşya depolamada da hizmet vermekteyiz. Sizin için artık kalabalık olmaktan ya da yeni bir mekanda devam edeceğiniz hayatınıza bazı eşyalarınız dert olmaktadır. Nasıl yerleştireceğim, nasıl sığacağım gibi bir yığın sorularla bocalamak mecburiyetinde değilsiniz.

Kullanmadığınız ya da sığamadınız çokta elzem olmayan eşyanızı bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Nemsiz, rutubetsiz, kokusuz depomuzda eşyanızı muhafaza etmeniz için gerekli yardımı sağlayacaktır. Yıllarca güvenle, dert etmeksizin saklayabilirsiniz. Devlet Nakliyat’ın sağlamış olduğu ve 7/24 güvenlik kameralarıyla hizmeti kusursuz şekilde size sunabilmekteyiz. Depolamak için bizimle iletişime geçtiğinizde evvela expertiz ile eşyalarınız listelenir. Bu liste üstünden fiyat çıkarılır.

Depolarımız doğal afetlere karşı sigortalıdır. Eşyalarınız havalı naylon, korunaklı koliler, ipler ile silindir bir biçimde koruma altına alınır. Paketleme işlemi dikkatli, itinalı ve eşyaların niteliğine göre birer birer ambalajlama yapılır. Bu listedeki eşyalarını en son olarak ambalajlarla örtülür her çeşit toza, kire ya da böceklere karşı korunaklı olacaktır. Listede belirlenen fiyatlar farklılık göstermektedir. Hem şehir içi hem de şehir dışı eşyalar arasında da fiyat farkı bulunur. Kayseri evden eve taşımaın sizlere sağlamış olduğu hizmet ile ev, ofis, fabrika, fuar, ağır makine, restorant, kafe, mağaza, atölye ya da tadilat sebebiyle bir süreliğine eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık
Kayseri evden eve taşıma asansör nakliyatta da en modern asansörümüz ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Dar ve dik merdivenler, asansörsüz çoklu katlar artık bizler için dert ve sıkıntı olmaktan çıktı. Asansörlü nakliyat zaman bakımından avantajlı bir hale getirdiği işimizi, merdivenlerden inip çıkmadan, sağa sola çarpmadan, ağır darbelere maruz kalmadan taşınma işleminizi sağlıyoruz. Asansör hizmetimizle personellerimiz temiz, sistematik olarak ve hızlı bir biçimde personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Her bakımdan kendisini geliştirmiş olan Kayseri evden eve taşıma, eşyanıza zarar vermeden, en nitelikli ambalajları kullanarak çatlama, kırılma olmadan ambalajlama yapılmaktadır.

Devlet Nakliyat, teleskopik asansör sistemini kiralamak içinde iletişim kurabilirsiniz. Yani yüksek katlara kadar mermer taşımacılığı veya PVC taşımacılığı yapmak isteyen iş sahipleri içinde doğru adrestir. Elemandan, zamandan tasarruf etmek için bize ulaşabilirsiniz. Ancak il dışından gelen şirket sahibi veya meslektaşlarımız iş planı yerine getirmemiz için bizi 2-3 gün daha önce araması gerekiyor. Kendi işimiz için sizlere de mağdur etmek istemeyiz.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Ofis Taşımacılığı
Kayseri evden eve taşıma iş yeri taşımacılığı hizmeti hakkında bilgi de vermek istiyoruz. Evinizin eşyalarınızı güvenle taşındığı gibi ofis eşyalarınızda kısa bir süre içinde taşınmaktadır. Masalarınız, evrak dolaplarınız, bilgisayarlarınız, sandalyeleriniz, önem sırasına göre en iyi biçimde paketlenir ve araçlara yerleştirilir. Her bir taşınma işlemi sonrasında araçlarımızın bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Zarar görmeden, paketlenerek, https://www.devletnakliyat.com/hasarsız bir biçimde taşınıp montaj işlemi ile ofisiniz yeni yerinizde sizleri bekliyor olacaktır. Kayseri evden eve taşıma iş yeri taşımacılığı ile en hızlı süre taşınması ve iş kaybı yaşamamanız için en etkili ve uzman ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Kayseri evden eve taşıma firması olarak, hassasiyet gösterdiğimiz, deneyimler kazandığımız ve deneyim edindiğimiz pek çok işe imza attık. Eğitimli personellerimiz ile her an dilediğiniz semtten ya da şehirden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınız problemsiz, modern ve temiz araçlarımız ile sizlere hizmet sunmaktan onur duymaktadır.

Türkiye’nin lider firmaları arasında gösterilmek bizim için gurur vericidir. Başarılarımız, bizlere olan güveniniz ve inancınızdır. Başarılı bir firma ile tanışmak, o işletmenin öncülüğünde yola çıkmak sizin için bir ayrıcalık ise o yolda bizlerde ekibimiz ile birlikte sizlerin yanınızdayız. Beraber pek çok işlere imza atmak için varız. Sizlerin memnuniyeti, bizim gelecek yıllara yapmış olduğumuz yatırımlardır.

Whatsapp
zafer kızmaz
zafer kızmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button